Dveře G-TEC

V čem jsou dveře G-TEC jiné? 

  • Zpevněný lak 

Dveře G-TEC patří mezi jedny z nejluxusnějších v našem sortimentu. Na povrchu mají zpevněný lak, který je vysoce odolný. Tento povrch se vyrábí ve čtyřech barvách – prachově šedá (7037), hedvábně šedá (7044), grafitová(7024) a bílá (9016). Technologie G-TEC zajišťuje vysoce matný povrch. Hlavní výhodou povrchu je vysoká odolnost vůči otiskům prstů, což je důležité hlavně u tmavších odstínů. G-TEC si tuto odolnou vlastnost zachovává i po letech používání a čištění. Povrch je navíc světlostálý a odolný také vůči mechanickému poškrábání například od prstýnků. 

  • Bez spáry

Dveře G-TEC mají vysoce kvalitní prémiovou hranu o tloušťce 2 mm – hranu bez viditelné spáry. Tato technologie zajišťuje neporušený vzhled dveří a i po letech používání se na dveřích netvoří žádné viditelné spoje. Navíc jsou tímto dveře ještě odolnější.

  • Oblá hrana

Dveře a zárubně G-TEC jsou vybaveny malou oblou hranou, která je elegantní svým vzhledem a není ostrá, takže nehrozí nebezpečí poranění.

 

Odolné vůči otiskům prstůOdolné vůči nárazůmOdolné vůči poškrábáníSnadné čištění

 

  • Možnost zakomponovat sklo

Dveře a zárubně G-TEC lze libovolně kombinovat. Do zárubní G-TEC se skvěle hodí i celoskleněné dveře, a tato kombinace je velice oblíbenou volbou. Dveře G-TEC lze vyrobit i s prosklením. Na výběr je mnoho typů prosklení i mnoho dekorů jednotlivých skel.

Dveře G-TEC se dají vyrobit s kovovými proužky, nebo lze kombinovat sklo a kov.

Tyto dveře lze vyrobit i ve dvoukřídlém provedení, nebo jako posuvné dveře ať už na stěnu, nebo do pouzdra.

Dveře G-TEC se vyrábí v opravdu velkém množství variant, lze kombinovat barvy, skla, kovové prvky, mít dveře v posuvné variantě, nebo použít zárubeň k celoskleněným dveřím. Dveře jsou především ale opravdu odolné a kvalitní, proto jsou skvělou volbou nejen do domácností, ale také kaváren, restaurací,  kancelářských či komerčních prostor. 

Related Posts

Leave a Comment